KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903014
nr 1590 3014
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Äng". Signerad. Olja på duk, 40x40cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 15 januari 2024
kl 18:06:01
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson